Switch Nav
  • שירות לקוחות : 072-2133309
  • בלוג
  • דף הבית
  • צור קשר
  • אודות
  • תקנון
אזור אישי
התחברות
סל קניות
סה"כ:

אישורי הגעה לחתונה

קבלת מתנות

מעולם לא היה קל יותר לקבל מתנות מהאורחים שלכם

rsvp אישורי הגעה

אישורי הגעה במתנה על כל הזמנה מודפסת

הזמנות דגיטליות

הזמנה דיגיטלית היא הסטנדרט כיום בהזמנה לאירוע. שתפו את ההזמנה הדיגיטלית עם כלל האורחים שלכם בווצאפ

אישורי הגעה לחתונה

אישורי הגעה לחתונה במחיר שובר שוק, אשרו את הגעת האורחים שלכם בקלות ובמהירות עם איזי איוונט

אישורי הגעה לאירוע

ב - 4 דרכים שונות

אישורי הגעה

אישור הגעה במייל

אשרו הגעה מהמייל של האורחים שלכם בקלות ובמהירות

אישורי הגעה

אתר אינטרנט

אישורי הגעה לחתונה ישירות מאתר האינטרנט שלכם

אישורי הגעה

סלולר

שילחו סבבי סמס לאישור הגעה עד 2 סבבים לאורח

הזמנות מודפסות

תבקשו מהאורחים לאשר הגעה ישירות מההזמנה המודפסת שלכם

מערכת ניהול מוזמנים ואישורי הגעה

מערכת ניהול

חובה בכל אירוע - מערכת ניהול אישורי ההגעה תאפשר לכם לראות בזמן אמת את סטטוס האישורים שלכם ולדעת בכל רגע נתון כמה מוזמנים מגיעים לאירוע שלכם

נשארים בקשר רציף עם האורחים

אישורי הגעה לחתונה ישירות מההזמנה הדיגיטלית יגיעו אליכם אל מערכת הניהול שלכם ומשם תוכלו גם לראות את ברכות האורחים שלכם. בנוסף מי שלא אישר בסמס כמובן נוכל לאשר טלפונית עבורכם בתוספת תשלום. את כל המידע כמובן תראו במערכת הניהול שלנו

אישורי הגעה
היי מה שלומך? אנחנו שמחים להודיע שאנחנו מתחתנים ב08.08.20 ונשמח לראותכם. מצורפת ההזמנה הדגיטלית שלנו בקישור הבא: (קישור להזמנה), נעדכן בהמשך לגבי פרטים נוספים. אוהבים מאוד רוני ודנית!
מזל טוב, כמובן שנגיע לשמח אתכם
אתם מוזמנים לחתונה של יוסי וגל ביום שישי 19/9/20 בשעה 19:30. אנא עדכנו את מספר האורחים שיגיעו דרך (קישור) או השיבו בסמס את מספר האורחים שמגיעים (אם לא תגיעו אז השיבו 0) בברכה יוסי וגל
5
תודה רבה! במידה ויהיה שינוי אנא הודיעו לנו שנית בסמס או ב-(קישור)
משפחה וחברים יקרים, אנחנו ממש שמחים שהרגע הגיע, ומחכים לראות אתכם יחד איתנו. לפרטי האירוע והוראות הגעה בWAZE אנא לחצו על (קישור) באהבה רז ומורן
איזה כיף, אנחנו הולכים להרים את הרחבה!
תודה רבה שבאתם ושימחתם אותנו ברגע כה מיוחד בחיינו! אנחנו מעריכים את האהבה שלכם כלפינו ומקווים שנהניתם , בהערכה רז ומורן.
בטח, היה מושלם ואתם זוג מקסים. הרבה מזל טוב ובהצלחה בהמשך!

אישורי הגעה לחתונה

 

מכינים רשימת מוזמנים וממש מתלבטים איך לקבל החלטות נכונות באמת? לא רוצים להתחרט?  המאמר הזה נועד בשבילכם.

חשבתם שלהזמין אנשים לחתונה שלכם זה סיפור קל, חשבתם שאפשר בקלות לעשות הזמנות לחתונה באינטרנט באמצעות איזה תבנית פשוטה ולהתקדם הלאה למשימה הבאה, אבל אז הבנתם שהמשימה האמיתית היא לראות את מי אתם רוצים בחתונה שלכם, או יותר נכון את מי אתם רוצים, את מי יביך אתכם להזמין ואת מי אתם צריכים להזמין ולא יודעים איך להתחמק.

אז מה הכללים? איך בוחרים נכון את האנשים שאתם רוצים להזמין?

ראשית, חשוב לדעת שדווקא הזמנות לחתונה מצליחות הרבה פעמים לסתום את הגולל על הרבה מאוד חברויות שהיו מעורערות, אם הייתה לכם כזאת. הרבה חברויות וקשרים משפחתיים רעועים הגיעו לקיצם המוחלט כשאחד הצדדים לא הזמין את השני לאירוע. לא להזמין לאירוע מתפרש הרבה מאוד פעמים כדחייה מוחלטת, כיוון שבחתונה מזמינים אפילו אנשים שהם מעט רחוקים מבחינה קרבה אך רשמית הם חשובים לנו, לכן דווקא אי הזמנה של מישהו אומרת הרבה יותר מאשר הזמנה של מישהו. לכן, רגע לפני שאתם לא מזמינים חברים שהיה לכם איתם קצת לא נעים בזמן האחרון או משפחה שהיה איזה סכסוך ברקע, שימו לב שאי הזמנה לחתונה זה דגל שחור שאי אפשר לצאת ממנו בקלות לאחר מכן, אם בכלל יהיה אפשר.

 

לאחר מכן, המשימה הבאה היא לראות כמה מוזמנים אתם צריכים למלא באולם, לפי זה עליכם לשלוח הזמנות לחתונה ליותר אנשים בכמעט שליש מאשר מה שאתם מזמינים לאולם, שכן יש סיכוי גדול ששליש אפילו לא יגיעו מסיבות מוצדקות או לא. עדיף יהיה לכם לפתוח שולחנות ספיירים מבחינה כלכלית בחתונה או לעדכן את בעל גן האירועים על מספר רב יותר של מוזמנים מאשר לגלות שיש לכם כסאות ושולחנות ריקים ולהפסיד הרבה כסף. כסא ריק הוא כסף שהפסדתם.

שיטת המעגלים

עשו רשימת מעגלים של אנשים ולא ברשימה אנכית לצורך שליחת הזמנות לחתונה. הכניסו בעיגול הראשון את אלה שחובה שיגיעו ואין מצב שיפספסו, אחר כך את מי שאתם חושבים שיגיע ואתם רוצים, אחר כך את מי שאתם רוצים ולא בטוחים שיגיע, ואחר כך את מי שאתם לא רוצים ואתם בטוחים או לא בטוחים שיגיע.

ככה תראו כמה מוזמנים יש לכם בוודאות, ומי בדיוק יגיע ומי בספק או בכלל לא.

כל הזכויות שמורות לאיזי איוונט ©